מאמרים:

השכרת תלבושות לחינה מרוקאית

השכרת תלבושות לחתן וכלה
התלבושות המעוצבות שלנו לכוכבי הערב, יהפכו את כל האירוע לשמח וקסום. תיראו כמו מלך ומלכה בסיפור אגדות של אלף לילה ולילה. ניתן להשכיר כמה סטים שתרצו של תלבושות שונות, לשלבי הערב השונים. עיצובים ייחודים מרוקאיים בהתאמה מושלמת לחתן ולכלה עיצובים מרוקאיים עם נגיעה מודרנית הבדים הכי טובים, הריקמות והקישוטים הכי מיוחדים התאמה מושלמת למידות שלכם ע״י מעצבת מוסמכת.

השכרת תלבושות חינה למשפחה
בהרבה מקרים אירוע החינה מתקיים בעיקר כדי לשמח את ההורים והמשפחה. כמה חשוב שהם ייראו במיטבם וירגישו נוח לכל אורך הערב. אצלנו המשפחה שלכם תיראה כמו משפחת המלוכה בארמון מלך מרוקו. עיצובים ייחודים מרוקאיים בהתאמה מושלמת לכל המשפחה עיצובים ייחודיים לילדים, נערים ונערות. הבדים הכי טובים, הריקמות והקישוטים הכי מיוחדים התאמה למידות של כל המשפחה ע״י מעצבת מוסמכת.

השכרת תלבושות חינה מרוקאית לאורחים
בסופו של דבר. הכי חשוב זה שכולם יהיו מרוצים ושמחים. כל מי שהיה בחינה מרוקאית יודע כמה זה מוסיף כשהאורחים מתלבשים בתלבושות מרוקאיות ונכנסים לרחבה לרקוד. עם התלבושות שלנו לאורחים השמחה תהיה מושלמת. קולקציית תלבושות גדולה, מגוונת ואיכותית מגוון סגנונות של תלבושות מרוקאיות אותנטיות עם נגיעה מודרנית מיטב הבדים, הרקמות והקישוטים תלבושות נוחות ואיכותיות עם כל מה שצריך מסביב.
 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם