אודות

מיטל בן דויד הינה מפיקת אירועי חינה מרוקאית ברמה המובילה בישראל. בוגרת ׳מכללת Design׳ לעיצוב והפקת אירועים ובוגרת ׳מכללת מרים׳ לעיצוב אופנה, מיטל משלבת בין העולם המסורתי של תרבות מרוקו העתיקה והאותנטית, לבין העולם המודרני של עיצוב אופנה והפקות אירועים.

אירועי החינה המרוקאית שמפיקה ׳מיטל בנדה׳ מתאפיינים בציוד מפואר המיובא מרחבי העולם, בתלבושות מושקעות וייחודיות לחתן כלה ואורחים, אותן היא מעצבת ותופרת בהתאמה אישית, בעיצוב האולם והשולחנות ובארגון של כל אירוע לשביעות רצונם של לקוחותיה.

הפקת אירועי חינה ייחודיים
בכל אירוע חינה מרוקאית אותו מפיקה חברת ׳מיטל בנדה׳, המטרה שעומדת לנגד עיניה ובראש מעייניה של החברה היא להפיק אירוע מיוחד, יוצא דופן ובלתי נשכח, לשמח את החתן והכלה, את המשפחה והאורחים. עיצוב האולם והתלבושות, האוכל המרוקאי העשיר והשמחה הגדולה, מכניסים את המשפחה והאורחים לאוירה החגיגית כמיטב המסורת המרוקאית, אשר שיאה הוא טקס החינה המסורתי, שהוא מהות האירוע. אירוע חינה בהפקתה של ׳מיטל בנדה׳, הינו אירוע ייחודי של אהבה, שמחה ויצירתיות אשר משאיר לכולם מזכרת מדהימה של פעם בחיים. 

השכרת ציוד לחינה מרוקאית
יש לנו את הכל והכי מושקע שיש! רק תביאו הרבה שמחה בלב! 
הציוד שלנו הינו ברמה הגבוהה ביותר, אנו מייבאים ציוד ממרוקו ומכל רחבי העולם ומקפידים לבחור רק את הטוב ביותר. אוהלים, ׳טלמונים׳ ופינות ישיבה, אפיריונים, עיצובים לאולם החינה, חיפויי קירות, מרכזי שולחן, כיסויים לכסאות, מפות ומפיות, עמדת מופלטה, כדים, ואזות מעוצבות ועוד. 

השכרת תלבושות לחתן והכלה, משפחה ואורחים
ל׳מיטל בנדה׳ מגוון רחב של תלבושות מרוקאיות מעוצבות ברמה הגבוהה היותר. אנו משכירים תלבושות גם לאירועים שאיננו מעורבים בהפקתם. מגוון תלבושות בבדים וצבעים שונים, גיזרות מחמיאות ועיטורים מרהיבי עין. התלבושות שלנו ישדרגו כל אירוע חינה מרוקאית ויהפכו את החגיגה לאירוע בילתי נשכח. 

עיצוב תלבושות בהתאמה אישית
׳מיטל בנדה׳ הינו גם סטודיו לעיצוב אופנה מרוקאית מסורתית, אנו משלבים עיצוב מרוקאי מסורתי, עם בדים, גיזרות ועיטורים מודרניים ואופנתיים. התלבושות מעוצבות בהתאמה מושלמת לטעם האישי של החתן, הכלה וההורים. ביום שימחתכם תהיו לבושים בלבוש מסורתי שמתאים לכם בדיוק מכל הבחינות, תיראו ותרגישו הכי יפים ושמחים שיש. 
 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם