מאמרים:

אירועים לחברות

מנהל או מנהלת מש"א? מתכננים אירוע לעובדים שלכם?

אם אתם רוצים לערוך אירוע חברה מושקע ואיכותי, כדאי שתתכננו את האירוע כבר עכשיו ללא עיכובים מיותרים. אירועים לחברות צריכים לשלב בין שיווק פנימי של החברה או הארגון שלכם לבין שיווק חיצוני לאורחים המגיעים לאירוע מחוץ לחברה. למעשה, כל אירוע חברה צריך להוות בסיס לשיפור המוניטין של החברה, הן בפני העובדים והמנהלים והן בפני אנשים המגיעים מבחוץ כמו בני ובנות הזוג של העובדים או ספקים ושותפים עסקיים של החברה שלכם. האירוע צריך להיות מותאם במיוחד לצרכים שלכם ולעונת השנה ולכלול מוטיבים עסקיים המשפרים את המוניטין שלכם כלפי פנים וחוץ.

הפקת אירועים קטנים ואינטימיים

אירועים קטנים ואינטימיים מביאים איתם יתרונות רבים, בעיקר כאשר מדובר על אירוע עסקי לחברה או לארגון. האירועים האינטימיים בדרך כלל כוללים מספר אורחים של עד 150 איש באולם אירועים או בשטח פתוח. אם אתם רוצים אירוע מושקע שיעניק לכל אורח ואורח את הפינוק האידיאלי המגיע לו, אירועים במתכונת מצומצמת זה בדיוק מה שאתם צריכים. האירועים יכולים להיערך בכל עונה במהלך השנה ולכלול מוזיקה נעימה ועמדות אוכל מפנקות וטעימות עם מגוון טעמים וניחוחות נפלאים.

אירועי חברה להרמת כוסית בחגים

האירוע הבא שלכם מתוכנן להרמת כוסית? מעוניינים לערוך אירוע חג משמח לעובדים? את האירוע החברה הבא שלכם, תוכלו להפיק דרך אחת מחברות ההפקה הטובות ביותר לאירועי חברה - מיטל בנדה הפקות אירועים. החברה מתמחה בהפקה של אירועים עסקיים ואירועי חברות בסגנון אותנטי וייחודי. האירועים מתאפיינים בסגנון מזרחי בדומה לאירועי חינה עם מגוון רחב של מאכלים מסורתיים מהעדה המרוקאית ועיצוב ייחודי לאירוע מושקע וצבעוני.  

הפקה מקצועית לאירועים לחברות

להפקת אירועים לחברות עם אלמנטים אותנטיים וייחודיים, צרו קשר עכשיו עם מיטל בנדה הפקות אירועים והצטרפו למאות הלקוחות המרוצים של החברה עם הפקות מושקעות ובלתי נשכחות לאירועים עסקיים לעובדי ולמנהלי חברות. צוות החברה ישמח להפיק עבור העובדים והמנהלים שלכם בחברה אירוע משמח ומרגש שיגרום לעובדים ולמנהלים לדבר עליו עוד שנים רבות. את האירוע תוכלו לערוך בשטח פתוח או באולם סגור ולקבל אליכם את כל הכלים הנדרשים לכם לאירוע, כולל עמדות אוכל מפנקות, עיצוב אולם ייחודי ומוזיקה משמחת לאירוע. 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם