מאמרים:

בגדים לחינה


החינה זהו הטקס המיוחד אותם נוהגים לערוך בני עדות המזרח בערב שלפני החתונה. האמת היא שבמקור נהגו לערוך את הטקס בערב שלפני החתונה אבל היום זה כבר לא ממש כך. בגלל שחשוב לנו להעניק לטקס החינה את מירב תשומת הלב מבלי שהדבר יפגע בהכנות שלנו לחתונה, לכן כיום כמעט ולא נמצא משפחות החוגגות את טקס החינה בערב שלפני החתונה אלא מעט קודם לכן.

מי נוהג לערוך חינה?
החינה זהו טקס המקובל אצל התימנים כמו גם אצל ההודים וכמובן גם אצל המרוקאים. טקס החינה נחגגת אצל כל עדה על פי המסורת שלה ובהתאם למנהגים המקובלים עליהם מדורי דורות כאשר ידוע כי טקס החינה המרוקאית זהו הטקס הכי מיוחד והכי מושקע.

בגדים לחינה המרוקאית אלו בגדים מאוד מרשימים ומיוחדים התפורים מאריגים יקרים וכבדים הנושאים עליהם אלמנטים רקומים ויוקרתיים. הבגדים הללו מיועדים לא רק לחתן ולכלה או לבני המשפחה. גם האורחים נוהגים להתהדר בבגדים מיוחדים ומסורתיים לרגל החינה כאשר הבגדים הללו תורמים רבות לאווירה הנוצרת בטקס ולאוטנטיות שלה.

בגדים לחינה – מי אמר שצריך לקנות?
אז יש כאלו הסוברים כי אם צריך בגדים כנראה שצריך גם לקנות אותם. אנחנו כאן כדי לספר לכם כי זה לא בהכרח כך. היום ישנה אפשרות לשכור את הבגדים המיוחדים לחינה אצל חברה המציעה את השירות של אביזרים לחינה. ישנה אפשרות להשיג בגדים מיוחדים המתאימים בדיוק לאופי של החינה המרוקאית כאשר ישנן התלבושות המיוחדות המיועדות עבור החתן והכלה וישנן גם התלבושות המיועדות עבור בני המשפחה הקרובה. יש כאלה המזמינים גם את הבגדים המיוחדים לחינה עבור האורחים כאשר אף הם מתאימים לנוף של אירוע החינה.

בגדים לחינה אצל מיטל בנדה
כאשר אנחנו מתכוננים לאירוע החינה, הכתובת הראשונה שלנו צריכה להיות אצל מיטל בנדה. מיטל בנדה מציעה את כל מה שאנחנו צריכים לרגל האירוע. החל מהכנת האולם באופן המוקפד והמתאים ביותר לרגל הטקס וזה כולל את עריכת השולחנות בהתאם לסגנון הרצוי והמתאים לאירוע, הכנת בר עם המנות המתאימות כמו מופלטה וספינג'. זה כולל גם את הכנת האולם עם כל האביזרים הדרושים כמו אוהלים מיוחדים, אפיריונים ועוד. כמו כן מכינה מיטל בנדה את התפאורה המתאימה וגולת הכותרת היא ללא ספק הבגדים המיוחדים לרגל האירוע. כי בגדים לחינה הם לא סתם בגדים וכדי שהאירוע יהיה מושלם חשוב מאוד לשמור על האוטנטיות ועל הביגוד המסורתי של שמלות לחינה מתאימות לחתן ולכלה, לבני המשפחה ואף לאורחים.

מיטל בנדה מלבישה לחינה
אצל מיטל בנדה תיהנו משירות מלא המציע שמלות לחינה לכלה, בגדים לחינה עבור בני המשפחה וכמובן גם חינה תלבושות עבור בני המשפחה והאורחים.

שמלות לחינה שתשכרו אצל מיטל בנדה אלו שמלות מיוחדות שאין לכם סיכוי למצוא בשום מקום אחר. מדובר בשמלות מיוחדות ומושקעות העשויות בטוב טעם ובאופן מושלם ומותאם על פי הצורך של כל אחד העתיד ללבוש את הבגדים הללו.

מיטל בנדה, מלבישה לחינה את השמלות המיוחדות ואת הביגוד המושלם לכל אחד ממשתתפי האירוע כאשר כל אחד מקבל את תשומת הלב המלאה ואת ההתאמה המושלמת של הבגדים לחינה.

שמלות לחינה לכלה ולכל המשפחה  
אז אם גם אתם מתכוננים לאירועי החינה, אל תדלגו על פגישה עם מיטל בנדה. אצל מיטל תמצאו עבור אירועי ה חינה תלבושות מיוחדות ומושקעות שיעניקו לאירוע שלכם הרבה עניין וטעם.

אירועי החינה הנערכים בהפקתה הבלעדית של מיטל בנדה אלו אירועי החינה המושלמים והמרשימים ביותר.
 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם