מאמרים:

הפקות אירועי חברה בסגנון מרוקאי

אין כמו המרוקאים! החום השופע, החגיגיות הצבעונית, את כל אלו אי אפשר למצוא אצל אף קהילה אחרת. גם אירועי החברה בסגנון המרוקאי נראים אחרת מאירועי החברה של כל הישראלים. אצל המרוקאים אנחנו מוצאים את אירועי החינה המפוארים והססגוניים כמו גם את חגיגת המימונה המוכרת. 

אצל המרוקאים חוגגים הכול, מכל הלב. עם התלבושות המסורתיות והאוטנטיות, עם המאכלים המיוחדים, המתוקים נוטפי הדבש וכמובן גם עם השירים המיוחדים והריקודים המסורתיים. כיום ישנן חברות מיוחדות המציעות הפקת אירועי חברה בסגנון מרוקאי והן מעמידות לרשות הציבור את אפשרויות ההשכרה של הביגוד המיוחד המאפיין את האירועים הללו ואף דואגות לכל התפאורה מסביב כמו הכנת האוהל המיוחד לטקס החינה, עריכת השולחנות עם מיטב המאכלים המסורתיים ועוד. כך ניתן לשמר את המסורת עד אחרון הפרטים כאשר את כל אלו אפשר להזמין אצל חברה המציעה הפקת אירועי חברה בסגנון מרוקאי.

הפקת אירועי חברה בסגנון מרוקאי
כאשר אנחנו מדברים על הפקת אירועי חברה בסגנון מרוקאי למעשה מדובר בעיקר על החגיגות המסורתיות הנחגגות בקרב הקהילה המרוקאית, אך לא רק שם. בגדול אפשר לומר כי כל יוצאי צפון אפריקה חוגגים את חג המימונה, ואת החינה אנחנו מוצאים אצל עוד קהילות יוצאות עדות המזרח כמו אצל ההודים וכמובן גם אצל התימנים. החגיגות המרוקאיות נצמדות לכל הניואנסים הדקים אשר על פיהם חגגו את האירועים במקור. זה אומר הכיבוד המיוחד, השירים המיוחדים, האיחולים המסורתיים וכמובן – גולת הכותרת – התלבושות המיוחדות.

שומרים על המסורת בעזרת חברת הפקה
אנחנו כבר לא מתגוררים במרוקו העתיקה ולא תמיד קל כל כך להשיג את כל התלבושות ואת כל האביזרים הנצרכים לאירועי החינה בטעמים המקוריים שלה. בדיוק לכן יש לנו את חברות ההפקה המציעות את שירותיהן של הפקת אירועי חינה באולם כולל כל האביזרים והפרטים הנלווים. כך בעצם אפשר לחגוג את האירוע בצורה הכי אותנטית שלה מבלי לוותר על שום פרט.

הפקת אירועי חינה מרוקאית דורשת ללא ספק מומחיות מיוחדת והיכרות עמוקה עם המסורת המרוקאית. מיטל בנדה היא הכתובת לצורך הפקת חינה מרוקאית. אצל מיטל בנדה אפשר למצוא תלבושת מרוקאית אותנטית המתאימה לאירועי החינה. לא רק החתן והכלה ימצאו אצלה את מבוקשם. גם בני המשפחה יוכלו לשכור את הבגדים המיוחדים ואפילו האורחים יכולים ליהנות מהבגדים המסורתיים המאפיינים את האירוע. כך שהחינה תיראה בדיוק כמו במרוקו!

חינה בדיוק כמו במרוקו!
הפקת אירועי חברה בסגנון מרוקאי כמו הפקת אירועי חינה מרוקאית דורשים מומחיות והרבה עבודת הכנה על מנת שהאירוע בסופו של דבר יהיה מושלם. טקס החינה הוא שונה מאוד מכל אירוע אחר אשר בו אנחנו מתלבשים כמיטב האופנה ונהנים ממנות גורמה שאף להן ישנה את האופנה משלהן. אך כאשר מדובר בחינה הרי שם הכללים קבועים ושורשיים והם אינם משתנים.

אז נכון שבעבר נהגו לחגוג את טקס החינה באוהל ליד ביתה של הכלה, אבל היום כבר לא מסתפקים באוהל ארעי. חוגגים את האירוע באולם מרווח שם מקימים את האוהל הכי מקורי והכי קרוב לאוהל המוכר ממרוקו.

חברת הפקה המציעה הפקת אירועי חינה באולם מכינה את האולם באופן הכי מושקע והכי אותנטי כדי שנרגיש את האירוע כאילו נשאבנו אחורה במנהרת הזמן היישר אל מרוקו העתיקה. הפקת חינה מרוקאית עם תלבושת מרוקאית אותנטית כולל כל הפרטים של העריכה באולם, הכיבוד המיוחד, האפיריון והאוהל תוכלו למצוא את מיטל בנדה שתדאג עבורכם לכל האביזרים ולכל המרכיבים על מנת שהטקס יהיה הכי מיוחד והכי אמתי.
 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם