מאמרים:

הפקת אירועי חברה

רוצים להפיק אירוע חברה לכבוד החג או להשקת מוצר חדש?

הפקת אירוע חברה הוא הרבה מעבר להפקה של אירוע רגיל והוא צריך לכלול בתוכו שיווק פנימי של החברה שלכם יחד עם שיווק חיצוני ומיתוג החברה. הפקת אירועי חברה יכולה להתבצע לקראת חגים מסויימים, הרמת כוסית או השקה של מוצר חדש. אם אתם רוצים להפתיע את העובדים והמנהלים בחברה עם הפקת אירוע ססגוני וצבעוני, כדאי לכם להכיר את מיטל בנדה הפקות אירועים המפיקה אירועים אותנטיים וייחודיים בסגנון מרוקאי. האירועים של מיטל בנדה הפקות אירועים כוללים את כל האלמנטים של אירוע חינה עם התלבושות המיוחדות של העדה המרוקאית ומאכלים איכותיים וייחודיים לעדה. אירוע חברה בסגנון אותנטי מרוקאי, הוא כל מה שאתם צריכים בכדי לעשות שמח לעובדים ולמנהלים שלכם במחיר נוח שיעמוד בתקציב שלכם.

הפקת אירועים לחברות בסגנון אותנטי
הדרך הבטוחה להפיק אירוע מיוחד לעובדים ולמנהלים שלכם, היא דרך הפקת אירועים לחברות בסגנון אותנטי וייחודי. אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה מפתיע ומיוחד שידברו עליו עוד הרבה שנים, כדאי לכם לערוך אירוע עם מוטיבים מזרחיים הכולל את כל הניחוחות והטעמים של המטבח המרוקאי המסורתי. המאכלים כוללים בין היתר עוגיות מרוקאיות, מופלטות וספינג' שיעשו לאורחים ולמוזמנים שלכם שמח על הלב. עמדות המופלטה והספינג' מגיעים במגוון צבעים נהדרים וטעמים נפלאים מהמטבח המרוקאי הכשר והמסורתי.

אירועי חברה עם מטבח משובח וכשר
מרגישים כבר את הטעם הנפלא של האוכל המרוקאי? רוצים להרים אירוע מיוחד ואותנטי? אירועי חברה עם מטבח מרוקאי כשר הם כל מה שאתם צריכים בכדי לעשות לאורחים ולעובדים שלכם שמח באירוע מיוחד ואותנטי. אם אתם מחפשים דרך מושלמת להפתיע את העובדים והמנהלים של החברה, יש לכם אפשרות לבחור באירוע בסגנון מרוקאי, צבעוני וססגוני הכולל תלבושות מסורתיות ומאכלים מתוקים וטעימים המוגשים באירועי החינה המסורתיים.

הפקת אירועי חברה דרך חברת הפקות מקצועית
להפקת אירועי חברה מושקעים ומיוחדים בסגנון אותנטי מרוקאי, צרו קשר עכשיו עם מיטל בנדה הפקות אירועים ושריינו את התאריך שלכם לאירוע. צוות מיטל בנדה הפקות אירועים יתכנן עבורכם אירוע עסקי מושלם לעובדים ולמנהלים של החברה עם המאכלים הטובים ביותר של העדה המרוקאית. 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם