מאמרים:

הפקת מימונה

בקרב יוצאי צפון אפריקה נהוג לחגוג ביום שלאחר חג הפסח את חגיגת המימונה. מה זו החגיגה הזו? מה היא באה לציין ואיך חוגגים אותה?

חגיגת המימונה ביום שלאחר חג הפסח קרויה כך 'מימונה' – בגלל התרגום של המילה מערבית - אמונה. 

במרוקו העתיקה נהגו לכנות את הלילה שלאחר שביעי של פסח – ליל האמונה, זוהי בעצם המימונה הנמשכת ממוצאי החג וכל היום למחרת.

יש התולים את הסיבה לחג הזה כי זהו יום ההילולא של רבי מימון אביו של הרמב"ם כאשר על פי דעה זו קרוי יום המימונה כך על שמו של רבי מימון. 

יש הטוענים כי היות ובימי חג הפסח נמנענו מלסעוד ולהתארח זה בביתו של זה (כפי שמקובל אגב עד היום בקרב משפחות רבות המחמירות על עצמן מפני איסור אכילת חמץ) הרי שמשיצא החג, אין כל בעיה לסעוד יחד ולהתארח וזה מה שהמימונה באה לציין.

אז לא משנה בדיוק מה תהיה הסיבה למסיבה. את האירוע צריך להכין ואת המופלטה צריך ללוש, לטגן ולמרוח. ואת כל זה אפשר לעשות היום בעזרת חברת הפקות המציעה הפקת מימונה.

הפקת מימונה בעזרת מיטל בנדה
אם אנחנו רוצים להיעזר בכל מה שקשור בהכנת או הפקת מימונה אין לנו כל בעיה לעשות זאת. ישנן חברות הפקה המציעות בדיוק את השירות הזה של הפקות מימונה, כך שאנחנו לא חייבים להיכנס לטראנס של עבודה מיד כאשר יצאנו את החג. חברת ההפקות היא זו שתהיה אחראית על  הפקת מימונה על כל מה שכרוך בדבר ואנחנו נוכל להתארגן לנו בנחת לקראת האירועים תוך שאנחנו מתאוששים מהחג.

השכרת בגדים מיוחדים למימונה
כולנו מכירים את הבגדים המיוחדים המאפיינים את המימונה. מדובר בתלבושות מסורתיות אותם לבשו מאז ומתמיד גם במרוקו. כאשר אנחנו רוצים להשקיע במימונה ולשמר את טעמיה הטובים והמיוחדים, מומלץ כי נפנה אל חברת הפקות המציעה את הבגדים המיוחדים. הבגדים המסורתיים והאותנטיים שהם אלו העושים בעצם את האירוע.

הפקת חינה תימנית
גם החינה התימנית כוללת את התלבושות המיוחדות ואת התפאורה המיוחדת המאפיינת את האירוע. גם אם בוחרים לערוך חינה בבית, הפקת אירועי חינה דורשים את השירות המקצועי של חברת הפקות. נכון שאפשר לנסות ולהסתדר לבד. לגרד מפה או משם את כל האביזרים ולערוך לבד את המקום, אך ברור שהתוצאות לעולם לא תהיינה מקצועיות כמו שחברת הפקות מקצועית יכולה להציע. חברת ההפקות מצוידת בכל האביזרים ובכל מה שצריך על מנת להרים אירוע באופן הכי מרשים ומיוחד כך שמכל הבחינות מומלץ מאוד לפנות אל חברת ההפקות על מנת שהיא זו שתדאג לכל הפרטים הקטנים ותוודא כי האירוע יהיה מושלם לגמרי.

הפקות מימונה או חינה רק עם מיטל בנדה
מתכוננים להכין חינה תימנית? רוצים לחגוג חינה בבית או חינה באולם? רוצים עזרה בהפקה של המימונה? אל תהססו, פנו אל מיטל בנדה המציעה את השירות של הפקת אירועי חינה ואירועי מימונה ותוכלו להתכונן ברוגע לאירוע שלכם. כי מגיע לכם להגיע אל האירוע שלכם ברוגע ללא כל עול או טרדה. 

אז כנראה כבר הבנתם את היתרונות שבהזמנת האירועים הללו אצלחברת הפקות מקצועית. כי רק חברת הפקות מקצועית יודעת בדיוק מה אתם צריכים עבור האירוע ומה ישלים לכם את האווירה. 

חברת ההפקות המקצועית תעשה לכם את האירוע והוא יהיה מושלם בכל קנה מידה.
פנו אל מיטל בנדה ותיהנו מאירוע מוקפד ומכובד באווירה הכי מקורית ואוטנטית. אתם תהיו מרוצים!

 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם