מאמרים:

השכרת לבוש תימני

אירוע החתונה מתקרב? רוצים לערוך אירוע חינה מסורתי בסגנון תימני?

אירוע החינה המסורתי כולל תלבושות צבעוניות, מאכלים אותנטיים ומוזיקה נפלאה שתעשה שמח לכל האורחים שלכם. אירועי החינה נערכים על פי מאפייני המסורת של כל עדה ועדה כאשר לעדה התימנית יש מאפיינים ייחודיים משלה. כחלק מההכנות לאירוע החינה התימני, תוכלו להזמין השכרת לבוש תימני הכולל אלמנטים מסורתיים של תכשיטים ורקמות מיוחדות. הלבוש התימני באירוע חינה מורכב מ-3 סטים של תלבושות – תלבושות התשבוק הגבוהות, תלבושות הקרקוש הנמוכות והתלבושת הכפרית הנקראת חיידני. את התלבושות ניתן לשכור לאירוע מחברה מקצועית להפקת אירועי חינה מסורתיים.

תלבושות לחינה תימנית מחירים משתלמים

את המחירים הטובים ביותר לתלבושות מסורתיות לחינה התימנית המרגשת שלכם, תוכלו למצוא דרך מיטל בנדה הפקות אירועים המפיקה אירועי חינה צבעוניים וססגוניים על פי מיטב המסורת. מיטל בנדה הפקות אירועים מציעה לכם תלבושות לחינה תימנית מחירים משתלמים במיוחד עם כל האביזרים והתכשיטים המתאימים ללבוש התימני המסורתי. בנוסף לכך, תוכלו להזמין דרך מיטל בנדה הפקות אירועים גם מאכלים מסורתיים לאירוע החינה שלכם ועמדות אוכל צבעוניות וייחודיות על פי מיטב המסורת התימנית. המאכלים מגיעים בטעמים וצבעים נפלאים ממטבח כשר המביא איתו את הניחוחות והריחות של המטבח התימני המסורתי.

השכרת תלבושות חינה לחתן ולכלה

יש לכם כבר תאריך לאירוע החינה? בחרתם כבר את המוזמנים? זה הרגע לפנות למיטל בנדה הפקות אירועים שתפיק עבורכם אירוע חינה מהמם ומושלם. צוות ההפקה של מיטל בנדה הפקות אירועים מביא איתו ניסיון רב בהפקות אירוע חינה על פי המסורת התימנית עם מעצבת תלבושות מקצועית שתתאים את התלבושות המסורתיות לכל בני המשפחה הקרובה שיגיעו לאירוע. את התלבושות המסורתיות בסגנון תימני ניתן להתאים למידות של החתן והכלה ובני המשפחה על מנת שיהיו נוחים ללבוש לאורך כל האירוע המרגש.

השכרת לבוש תימני דרך חברה מקצועית

להשכרת לבוש תימני לאירוע החינה המרגש שלכם, צרו קשר עכשיו עם מיטל בנדה הפקות אירועים ותוכלו לקבל את כל התלבושות המסורתיות המיוחדות של אירוע החינה בסגנון תימני. ליצירת קשר עם צוות החברה, התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר או מלאו את הפרטים שלכם בטופס מילוי הפרטים בדף והזמינו את תלבושות התשבוק והקרקוש המסורתיות לאירוע המיוחד שלכם.
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם