מאמרים:

חינה תימנית

רוצים לחגוג אירוע חינה בסגנון תימני אותנטי? הגעתם למקום הנכון!

אירוע החינה הוא אחד האירועים המרגשים ביותר לפני אירוע החתונה והוא נחשב לאירוע המשפחתי האינטימי והמיוחד ביותר בין כל האירועים המלווים את יום החתונה. אם אתם רוצים לערוך חינה תימנית עם כל האלמנטים האותנטיים של העדה שלכם, יש לכם אפשרות לשכור שירותי חברת הפקות לאירועי חינה המספקת לכם את כל מה שאתם צריכים בכדי לערוך אירוע מרגש, טעים וססגוני, בדיוק כמו שאירוע חינה צריך להיות.

הפקת טקס החינה על פי מיטב המסורת

אירוע החינה שלכם יהיה כולל עיצוב מרהיב של אולם האירועים, עיצוב תלבושות בסגנון תימני עבור החתן והכלה ובני המשפחה ובנוסף - עמדות אוכל אותנטי ומשובח מהמטבח התימני הכשר. את טקס החינה בעדה התימנית עורכים כשבוע לפני יום החתונה והוא כולל את המנהגים המסורתיים אשר הגיעו מהקהילות היהודיות שחיו בתימן לפני מאות שנים. הדגש של הטקס הוא הכנת הכלה עם הסמלים המציינים את האירוע המרגש המברכים על פוריות, שמחה ואהבה עבור הזוג. לטקס נוספים אלמנטים המאפיינים את העדה התימנית כגון פרחים צבעוניים ותכשיטים מסורתיים מכסף וזהב טהור.

אירוע חינה מסורתי עם מאכלים אותנטיים

מלבד הטקס העיקרי של מריחת החינה על הידיים של החתן והכלה הנחשב לאירוע המרכזי, כל אירוע חינה חייב להיות משולב במאכלים מסורתיים המאפיינים את העדה. באירוע החינה שלכם, האורחים והמשפחה אשר יגיעו לאירוע יהנו מעמדות אוכל צבעוניות וייחודיות הכוללות מגוון עצום של מאכלים מתוקים וטעימים מהעדה התימנית. את המאכלים יכין עבורכם המטבח המשובח של מיטל בנדה הפקות אירועים המפיק אירועי חינה איכותיים בכל רחבי הארץ. צוות חברת ההפקות מנוהל על ידי מיטל בן דויד הנחשבת למפיקת אירועי החינה המובילה כיום בישראל.

הפקה מושלמת של חינה תימנית מסורתית

להפקה של חינה תימנית על פי מיטב המסורת, צרו קשר עכשיו עם מיטל בנדה הפקות אירועים ותוכלו לערוך את אירוע החינה המושלם עם המאכלים הטעימים ביותר ועם תלבושות אותנטיות המאפיינות את טקסי החינה של העדה התימנית. התקשרו עכשיו לצוות מיטל בנדה הפקות אירועים דרך מספר הטלפון המופיע באתר ושריינו את התאריך לאירוע החינה המרגש שלכם כבר היום.
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם