מאמרים:

עיצוב חינה

אירועי החינה של היום הם הרבה יותר צבעוניים והרבה יותר מיוחדים ומושקעים מאירועי החינה שנחגגו בעבר. אנחנו מוצאים היום את הקישוטים המיוחדים, את האפיריונים המפוארים ואת כל מה שהופך את האולם אשר בו נחגג האירוע למיוחד ומרשים כיאה לאירוע של פעם בחיים. החינה המרוקאית היא החינה הכי מפוארת והכי מושקעת שאנחנו  מוצאים היום מבין כל אירועי החינה של הקהילות השונות, כאשר ההשקעה הרבה ניכרת בייחודיות של הטקס.

עיצוב חינה – מה זה בעצם אומר?
כיום ישנן חברות מיוחדות המציעות את השירות של עיצוב חינה כדי לאפשר לחתן ולכלה להתמקד במה שבאמת חשוב להם כאשר כל העול של הכנת האולם עם כל האביזרים והתפאורה מוטלים על כתפיהם של אנשי מקצוע.

עיצוב חינה כולל את כל הפרטים, החל מתהליכי עיצוב תלבושות לחינה, הכנה מיוחדת של תפאורה לחינה, עיצוב אולם לחינה ועוד, על מנת שהאירוע יהיה מושלם ומיוחד.

עיצוב חינה על ידי מיטל בנדה
מיטל בנדה מציעה עיצוב אירוע חינה כאשר היא והצוות שלה נוטלים על עצמם את כל מה שכרוך בדבר. עיצוב אולם לחינה זה לא כמו עיצוב אולם לחתונה או לכל אירוע אחר. מדובר בעיצוב מיוחד הכולל  את הציוד המיוחד לחינה. את עריכת השולחנות ואת האוכל המיוחד והאוטנטי, את התלבושות המיוחדות ואת כל האביזרים המיוחדים כמו האפיריונים האוהלים והטלמונים המיוחדים, את הקישוטים והבדים המסורתיים האופייניים לאירוע, ההופכים את המקום למשהו מיוחד ומותאם בדיוק עבור האירוע, והיד עוד נטויה על פי רצונם של החתן והכלה. אם זה להקת מתופפים, זמר מיוחד, תקליטן ועוד.

עיצוב חינה כדי שהאירוע יהיה מושלם
כל זוג חפץ שהאירוע שלהם יהיה מושלם. אחרי הכול מדובר באירוע שהוא פעם בחיים וכדאי להשקיע בו את המיטב על מנת שהוא יהיה מוצלח ומיוחד.  

כאשר אתם פונים אל מיטל בנדה אתם נהנים מאירוע מושלם מבלי שיהיה עליכם לטרוח בעצמכם להשיג את האביזרים הנחוצים ואת כל מה שאתם רוצים וצריכים להצלחת האירוע.

עיצוב אירוע חינה – כי מדובר באירוע של פעם בחיים
כל מי שמשתייך לקהילת יוצאי מרוקו יודע כי כאשר החתונה מתקרבת אל לו לשכוח את אירועי החינה בלהט ההכנות לחתונה. יש להשקיע את מרב תשומת הלב בתכנון מוקפד של האירוע כדי שהתוצאות תהיינה מיוחדות כפי הראוי לטקס שכזה.

אז נכון שעל פי המסורת נהגו לחגוג את אירוע החינה כטקס בערב שלפני החתונה כאשר מטבע הדברים לא היה מדובר בטקס בסדר גודל עצום כפי שאנחנו רואים היום, אך עדיין קיבל האירוע את הכבוד הראוי לו. כיום אנחנו משקיעים הרב יותר בטקס כאשר הוא מקבל תשומת לב רבה הרבה יותר והשקעה הן בעיצוב של האלם, הן באוכל המוגש לאורחים והן בתלבושות, כאשר כל אלו נעשים באופן מותאם ומושלם על פי המסורת המרוקאית העשירה ועתיקת היומין.

מיטל בנדה תעשה לכם את האירוע
מעוניינים בטקס חינה מיוחד ומושקע? רוצים שכל הפרטים והאביזרים יהיו מושלמים? למה לא? מגיע לכם בהחלט!

צרו קשר עם מיטל בנדה. מיטל בנדה היא הכתובת שלכם לעריכת החינה המרוקאית. מיטל תדאג לכל הפרטים עד האחרון שבהם, וכשאתם תגיעו אל האולם תמצאו אותו מקושט ומעוצב באופן מופלא במיוחד עבור האירוע שלכם. זה יכלול –
שולחנות ערוכים, עיצוב תלבושות לחינה עבורכם ועבור האורחים שלכם, תפאורה לחינה שכולל את האוהל המיוחד, את האפיריון המיוחד ואת הבדים האופייניים לטקס המעטרים את האולם. תוכלו לבחור גם עמדות מופלטה וספינג' כדי שגם הטעמים יהיו מושלמים. 
 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם