מאמרים:

עיצוב תלבושות בהתאמה אישית

עיצוב תלבושות ייחודיות לחתן וכלה
אתם לא כמו כמו כולם, אז למה שתיראו כמו כולם? בסטודיו של המעצבת מיטל בן דויד, יעצבו במיוחד בשבילכם את תלבושות שהן רק שלכם, תלבושת מעוצבות מושלמות לחינה המרוקאית הייחודית שלכם. ליווי צמוד בתהליך מספק וכיפי עד לשביעות רצון מושלמת! עיצוב, ייחודי לפי הטעם וההעדפות הפרטיות שלכם, אתם בוחרים את הבדים, האביזרים וחומרי הגלם האחרים. עיצוב ייחודי ומחמיא בהתאמה לצורת הגוף והמידות שלכם.

עיצוב תלבושות ייחודיות למשפחה
אם אתם לא כמו כולם, סביר להניח שההורים והמשפחה שלכם הם גם לא כמו כולם. אנחנו נדאג גם להם. במיוחד לאמא אבא ולמשפחה המיידית. הם ייראו במיטבם, עם תלבושות שעוצבו במיוחד בשבילם והכי חשוב יהיה להם נוח ושממייייח! עיצובים ייחודיים אותנטיים או עם נגיעה מודרנית עיצובים מחמיאים לצורת הגוף והמידות של כל בן משפחה אתם בוחרים את הצבעים הבדים הקישוטים והאביזרים הכי נוח והכי שמח - מזל טוב!

עיצוב תלבושות מרוקאיות לבת מצווה
בת המצווה הוא אירוע מכונן בחייה של הבת שלכם. כל כך חשוב שהיא תרגיש יפה, שיהיה לה נוח ושהכל יהיה רק במזל טוב ושמח. גם ההורים והמשפחה זקוקים לאותו דבר באירוע בת המצוה. בסטודיו מיטל בן דויד נעצב לכם תלבושות ייחודיות לאירוע שיעשו בדיוק את זה! עיצובים ייחודיים בהתאמה לנערות צעירות בוחרים יחד איתכן את הבדים הצבעים הרקמות והאביזרים ניתן לעצב תלבושות גם למשפחה ולחברות עיצובים שמחמיאים לגזרה ולמידות של שלכן.
 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם