מאמרים:

עיצוב תלבושות לחינה בהתאמה אישית

אחד האלמנטים הדומיננטיים ביותר באירועי החינה זוהי ללא ספק התלבושת המיוחדת. יותר מאשר בכל אירוע אחר, באירועי חינה יש הרבה מקום לאוטנטיות ולשמירה על המסורת, ועל כן מהווה הביגוד מרכיב נכבד וחשוב בכל טקס חינה שהוא.

כיום אנחנו מוצאים שירותי השכרה מיוחדים המציעים את השירות המושלם הכולל עיצוב תלבושות לחינה בהתאמה אישית, השכרת תלבושות לחינה מרוקאית ועוד  כאשר גולת הכותרת כמובן היא הכלה שגם היא יכולה ליהנות משירות של השכרת שמלה לחינה עבור הכלה.

עיצוב תלבושות לחינה בהתאמה אישית – כי רק כך האירוע יהיה מושלם
בגלל שהנושא של עיצוב תלבושות לחינה בהתאמה אישית לחינה תופס מקום על כך מרכזי בכל אירועי החינה, אנחנו מוצאים את תשומת הלב הרבה המושקעת בהכנה של התלבושות המיוחדות כאשר בני המשפחה וכמובן גם החתן והכלה בוחרים את התלבושות הללו רק אצל חברות המציעות עיצוב תלבושות לחינה בהתאמה אישית ומושלמת.

השכרת תלבושות לחינה מרוקאית לאירוע חינה אוטנטי
מבין כל הקהילות הנוהגות לחגוג את טקס החינה אנחנו מוצאים את הקהילה המרוקאית המשקיעה הכי הרבה באירועי החינה ואכן, ההשקעה באה לידי ביטוי בטקס צבעוני ומלא רושם.

בחינה המרוקאית אנחנו מוצאים את הריקודים המיוחדים ואת השירים האוטנטיים המלווים את האירוע, את האוכל המיוחד המוגש לאורחים וכמובן את התלבושות המיוחדות המאפיינות את האירוע.

תלבושות לחינה מרוקאית בדרום 
אם התמזל מזלכם ואתם מתגוררים באזור הדרום הרי שלא יהיה עליכם לכתת רגליכם על מנת למצוא חברה המציעה השכרת שמלות לחינה, כי באזור הדרום יש לכם את מיטל בנדה המציעה עיצוב תלבושות לחינה בהתאמה אישית כאשר כל השמלות עשויות אריג יוקרתי ומיוחד והן כוללות אלמנטים יוקרתיים עם רקמות מושקעות, וכל שמלה היא בעצם יצירת פאר של ממש.

השכרת שמלות לחינה רק אצל מיטל בנדה
מיטל בנדה מציעה את השמלות הכי מיוחדות והכי מושקעות כאשר כל אחת וכל אחד יכולים למצוא את הבגד הכי מתאים והכי מיוחד שיהלום אותו ואת האירוע.

רבים בוחרים היום השכרת שמלה לחינה לא רק עבור החתן והכלה. הם אף שוכרים את הביגוד המיוחד עבור בני המשפחה והמהדרים שוכרים את הבגדים הללו גם עבור האורחים שעתידים להשתתף באירוע. תודו כי אין מראה יותר מלבב מאולם שבו כולם לבושים בלבוש המרוקאי האוטנטי על פי מיטב המסורת ומשמחים את החתן ואת הכלה.

תלבושות לחינה מרוקאית בדרום כמו גם אביזרים מיוחדים לצורך עיצוב האולם וכל האביזרים המשלימים ניתן למצוא אצל מיטל בנדה. משפחות הבוחרות להזמין את האירוע אצל מיטל בנדה נהנים מאירוע מושקע במיוחד המעניק לאירוע את הטעמים ואת הניחוחות המיוחדים.

למה בעצם עורכים את טקס החינה?
אז הבנו כיצד נראה הטקס ומה עלינו להכין לקראתו, אך מה מהותו של הטקס ומה בעצם המטרה שלו? 

חינה זהו בעצם צמח מיוחד אשר מהעלים שלו מפיקים חומר הנטחן לאבקה מיוחדת. באבקה זו משתמשים בטקס החינה. נוהגים למרוח אותו על ידיה של הכלה כאשר הסגולה שבדבר זוהי ההבטחה לנשיאת חן בין החתן והכלה לאורך ימים. יש הקושרים לצמח החינה סגולות רבות נוספות המבטיחות לבני הזוג חיים של אושר לאורך ימים ושנים.

יש המתייחסים לראשי התיבות של המילה חינה, ח -  חלה, נ - נידה ה - הדלקת הנר. כי אלו הן בעצם שלושת המצוות של האישה אשר בהן היא מחויבת במיוחד לאחר נישואיה.

מתכוננים לחגוג חינה? פנו אל מיטל בנדה. החינה שלכם תהיה משהו מיוחד באמת!
 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם