מאמרים:

ציוד לחינה מרוקאית

אירועי החינה נחגגות ברוב פאר והדר בקרב יוצאי מרוקו כאשר תשומת לב רבה מושקעת בכל פרט ופרט המרכיבים כולם יחד את האירוע. אנחנו מוצאים כי ציוד לחינה מרוקאית כולל המוני פריטים ואביזרים שונים והם כולם יחד אחראיים לאווירה הנוצרת במקום. המראה האותנטי והאווירה המיוחדת יחד עם המנות המתאימות, השירים המסתלסלים והריקודים המסורתיים- הם אלו שעושים את האירוע למרוקאי בטעם אותנטי.

כאשר אנחנו מדברים על ציוד לחינה מרוקאית נראה כי בלתי אפשרי להשתלט לבד על כל מה שזה כולל, ואכן מדובר באין סוף פריטים שונים אשר מרכיבים כולם יחד את האירוע. אז איך באמת מרימים אירוע כזה? מהיכן משיגים את כל הציוד הדרוש, יחד עם התלבושות המיוחדות? בדיוק בשביל זה יש את האפשרות של השכרת ציוד לחינה מרוקאית. השכרת ציוד לחינה זה אומר אוהל חינה מרוקאית אשר בו נערך הטקס של מריחת החינה. זה אומר גם השכרת תלבושות מיוחדות ושמלות מיוחדות עבור הכלה ובנות המשפחה המורחבת. זה גם אומר עריכת השולחנות בהתאם לאופי של האירוע, הכנת האוכל המיוחד אותו נהגו ונוהגים להגיש לאורחים בטקס החינה. 

מלבד כל העריכה הטכנית באולם אל לנו לשכוח את הנושא החשוב של הבגדים לאירוע. 

חינה – מה זה?
כשאנחנו מתעסקים בכל הנושאים הטכניים שמרכיבים את אירועי החינה אנחנו חייבים לזכור מהי בעצם החינה. ובכן, החינה זהו צמח מיוחד אשר מהעלים שלו מפיקים את החומר המיוחד. האבקה הנוצרת מטחינת העלים זוהי החינה ואותה מורחים על ידיהם של החתן והכלה בצורת מטבע כשהאמונה היא כי יש בדבר סגולה לחיים מאושרים מלאי אושר ועושר. האורחים כולם מברכים את החתן ואת הכלה בחיי נישואין מאושרים וטובים.

ציוד לחינה מרוקאית – משקיעים בביגוד
ציוד לחינה מרוקאית כוללת את הביגוד המיוחד אשר אותו נהגו ללבוש בטקסי החינה מאז ומתמיד. זה כולל גאלביות מיוחדת, כאפתנים ושמלות מרשימות ומיוחדות. יש הנוהגות להחליף מספר פעמים את התלבושת במהלך האירוע כפי שהיה כנראה מקובל גם במרוקו העתיקה.

השכרת ציוד לחינה מרוקאית חוסכת לכם הרב כסף
יש כאלה שלקראת החינה הם יוצאים לחפש ציוד לחינה למכירה, אבל האמת שלא לכולם זה מתאים. לא כולם זקוקים לציוד שיישאר שלהם כי לא בכל יום וגם לא בכל שנה הם עורכים חינה, ואין כל צורך לרכוש את הבגדים כמו גם את הציוד הדרוש לאירוע. בדיוק בשביל זה יש את האפשרות של  השכרת ציוד לחינה. השכרת הציוד כולל גם אוהל חינה מרוקאית אותם מציבים באולם. 

הטקס ייערך בתוך האוהל כמיטב המסורת המרוקאית. זה כולל גם את הבגדים ואת השמלות המיוחדות אותם לובשים בטקס וזה גם כולל את עריכת השולחנות וקישוט האולם באלמנטים המתאימים, תליית בדים ותפאורה מתאימה, אפיריון מיוחד לחתן ולכלה וכל האביזרים אותם צריך להביא למקום על מנת שהאירוע יישא את הטעמים ואת הניחוחות הנכונים וייצור את האירוע המרוקאי עם האווירה הנכונה כפי שהכירו במרוקו.

מיטל בנדה מציעה - ציוד לחינה מרוקאית 
מיטל בנדה מציעה ציוד לחינה למכירה, ציוד מושלם הכולל את כל מה שאתם צריכים כדי שאירועי החינה יהיו מושלמים. 

כאשר אתם פונים אל מיטל אתם יכולים להתארגן לכם בנחת לקראת האירוע כאשר כל הלוגיסטיקה המורכבת של הכנת האולם, תליית התפאורה המתאימה והכנת המנות המתאימות, מוטלות עליה.

אפילו את השמלות המיוחדות ואת התלבושות המפוארות תוכלו למצוא אצל מיטל. כך שבאמת לא נשארת לכם יותר מידי טרחה ועמל לקראת הכנת הטקס.
 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם