מאמרים:

שוק מרוקאי באירוע

אחד מהסממנים המוכרים בחינה המרוקאית זהו דוכן שוק מרוקאי באירוע. למה שוק ומה הקשר שלו לאירוע? הסיבה לכך שהשוק המרוקאי הפך להיות חלק בלתי נפרד מאירועי החינה זוהי העובדה כי השוק המרוקאי מסמל את השפע. וזהו בעצם סימן ההיכר של החינה. ברכה לשפע של פרנסה ולחיים של אושר. מיטל בנדה מציעה את השווקים המסורתיים לאירועי החינה כאשר היא מבצעת את המלאכה באופן מקצועי ומושלם והתוצאה נעימה מאוד לעין.

שוק מרוקאי באירוע – איך הוא נראה
כאשר אנחנו מדברים על שוק מרוקאי באירוע הרי שמדובר בעמדה נפרדת באולם המעוצבת באופן מיוחד ומרשים ביותר. על פי רוב כל האזור יהיה מחופה בשטיחים עבים ומיוחדים בעלי צבעים עזים ובולטים. כל העמדות מכוסות אף הן בבדים יוקרתיים וססגוניים כאשר הם משדרים יוקרה הוד והדר. על העמדות הללו מסדרים בצורה מסודרת מגשים עם פירות מיוחדים, מגשים עם ירקות מיוחדים, יש גם  מגשים עם פיצוחים וכל מה שיש בשוק. מובן שגם מקומם של הממתקים המיוחדים המאפיינים את העדה המרוקאית אינו נפקד מהשוק. כאשר מציבים את הדוכן של שוק מרוקאי באירוע, שמים את הדגש על העיצוב המוקפד והמסודר באופן מופתי תוך יצירת הרושם של השפע ללא גבול.

כי המטרה של שוק מרוקאי באירועים זהו הרמז לשפע והברכה שאנחנו מברכים בהם את הזוג הצעיר היוצא לדרכו החדשה. 

מיטל בנדה מפיקה לכם את אירועי החינה
כאשר אנחנו עומדים לארגן חינה מוטלים עלינו תפקידים רבים של התאמת אופי המקום לאירוע וליצירת האווירה הרצויה. עלינו לארגן עבור כל בני המשפחה את הביגוד האופייני וכמובן מוטל עלינו לדאוג לאוכל לאירוע. אם נפנה אל מיטל בנדה נוכל להיות רגועים כי כל ההפקה על כל האלמנטים וכל האביזרים יהיו מוטלים על מיטל ואנחנו נהיה פנויים לטפל במה שבאמת חשוב לנו לרגל האירוע.

כאשר אנחנו אומרים הפקת אירועי חינה זה כולל גם בגדים מרוקאים מסורתיים המשמשים לבוש לחינה וגם אותם אפשר למצוא אצל מיטל בנדה. כך שאם פניתם אל מיטל קבלתם הכול כולל הכול לרגל החינה. אביזרים לחינה מרוקאית עם כל מה שצריך.

מיטל בנדה מציעה - שוק מרוקאי באירוע
כפי שציינו לעיל מיטל בנדה מתמחה בהפקה של אירועי חינות והכנת האולם או הבית אשר שם ייערך הטקס. מבין כל האלמנטים שנכללים בעיצוב של האולם ישנו השוק המרוקאי. מדובר במרכיב שהוא ללא ספק המרכיב המרשים ביותר באירוע והוא מעניק לו את היופי הייחודי שרק דוכן מלא בפירות וירקות יכול להציע, ובמיוחד כאשר הדוכן לא נראה כמו עוד בסטה בשוק. מדובר בדוכן שהוא מעוצב בטוב טעם באופן אסתטי ביותר והנעים לעין.

שוק מרוקאי באירועים זהו מרכיב שקשה מאוד לוותר עליו ואנחנו מוצאים אותו ברוב רובם של אירועי החינה. השוק המרוקאי בא לסמל ולציין את המסורת העתיקה המקובלת בקרב יהודי מרוקו, כי החיים לאחר הנישואין מכילים שפע של אירועים כאשר ישנם האירועים שהם מתוקים כמו המרציפן וישנם אלו הקשים כמו קליפת האגוז אך כולם יחד מרכיבים את החיים הזוגיים.

כמו גם שלל הצבעים והגוונים באים לסמל כי רק על ידי מבחר הגוונים, הסוגים והמינים ניתן ליצור את הדבר השלם.

אצל מיטל בנדה תוכלו להזמין בין היתר גם את השוק המרוקאי. מלבד בגדים מרוקאים, לבוש לחינה, וכמובן גם אביזרים לחינה מרוקאית תוכלו להעשיר את האירוע בדוכן המעוצב לתפארת עם שלל הצבעים והגוונים שיש לנו בעולם. הפירות, הירקות, הפיצוחים והאגוזים.
 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם