מאמרים:

תלבושות לחינה

ישנן קהילות רבות השומרות באדיקות על המסורת של עריכת החינה לפני ליל הכלולות. על פי הסגולה מדובר באירוע הנושא בחובו מזל וברכה עבור הזוג הצעיר לפני צאתו לדרכו החדשה המשותפת. ואכן אנחנו רואים כי אירועי החינה הם אירועים הכוללים הרבה אלמנטים סגוליים כמו הנרות הדולקים, המאכלים המתוקים וכמובן עיקר האירוע – צמח החינה אותו נוהגים למרוח על ידיהם של החתן ושל הכלה כסמל לברכה, לשפע, לפריון ולחיי שמחה ואושר.

תלבושות לחינה עושות את האירוע
אין ספק כי גולת הכותרת באירועי החינה אלו הן תלבושות לחינה אותם לובשים החתן והכלה ובני המשפחה. המהדרים דואגים גם לתלבושות מיוחדות עבור קהל האורחים הבאים להשתתף באירוע.

תלבושות לחינה אלו הן תלבושות מיוחדות אותם לובשים גם החתן והכלה וגם בני המשפחה הבאים לחגוג יחד איתם. תלבושות לחינה הן תלבושות מסורתיות המעניקות לאירוע את הטעמים המיוחדים ואת הניחוח המסורתי המיוחד.

תלבושות לחינה מרוקאית
מבין כל הקהילות החוגגות את החינה הכי מיוחדת והכי פופולארית זוהי החינה של הקהילה המרוקאית. החינה של המרוקאים היא הכי מושקעת וצבעונית ואף תלבושות לחינה מרוקאית הן תלבושות מיוחדות ויוקרתיות.

אנחנו מוצאים את אירועי החינה המרוקאים כאשר החתן והכלה יחד עם בני המשפחה והאורחים לבושים היטב בבגדים מפוארים ומושקעים. ישנם אירועי חינה אשר בהם מחליפים במהלך הטקס כמה וכמה פעמים את התלבושות. 

תלבושות לחינה מרוקאית מחירים 
השכרת תלבושות אצל חברה המציעה את הכנת התלבושות באופן מותאם ומדויק על פי בקשת המשפחה חוסכת הרבה כסף ומעצימה את האירוע.  כי שמלות חינה מתאימות זה מה שעושה את האירוע וכאשר הולכים על האפשרות של ההשכרה אפשר ליהנות ממיטב המחלצות והבגדים המתאימים לאירוע וללובשים אותם במחיר סביר והגיוני.

תלבושות לחינה – אצל מיטל בנדה
מיטל בנדה מציעה את כל הנושא של הפקת חינה. זה כולל את כל הפרטים מהגדול ביותר ועד הקטן ביותר כאשר הכול, כולל הכול מוטל על כתפיה והמשפחה פנויה לטפל בכל מה שבאמת חשוב לה. 

מה מציעה מיטל בנדה?
ראשית היא תעצב את האולם אותו בחרתם כדי שהוא יהיה מותאם לאופי האירוע. זה כולל בדים מיוחדים, תפאורה מושקעת אוהלים כמיטב המסורת המרוקאית ואפיריונים מלכותיים. מלבד זאת היא תערוך את השולחנות באופן מותאם לסגנון של האירוע כמו כן יהיו המאכלים המיוחדים המאפיינים את אירועי החינה. כמו כן ישנה אפשרות להזמין תקליטן מתאים המכיר את הניגונים ואת הפיוטים אותם נוהגים להשמיע באירועי החינה. אפשר להזמין להקת מתופפים שיעניקו הרבה קצב ועוצמה לאירוע.

מלבד כל התפאורה שמסביב ההופכת את האולם ואת המקום אשר בו חוגגים את האירוע – לאותנטי במראה מרוקאי מושלם – יש גם את התלבושות המיוחדות. התלבושות הם למעשה גולת הכותרת של האירוע כאשר אנחנו מוצאים כי התלבושות הן בעצם מכניסות את המשתתפים לאווירה הייחודית של טקס החינה.

אצל מיטל בנדה אפשר למצוא גם את התלבושות המיוחדות עבור החתן ועבור הכלה כמו גם לכל המשפחה הקרובה והרחוקה. ישנה אפשרות לשכור שמלות חינה עבור האורחים הבאים להשתתף באירוע. 

תלבושות לחינה מרוקאית מחירים
כדאי לדעת כי שווה לשלם את המחיר עבור השכרת השמלות לחינה אצל מיטל בנדה וליהנות משמלות מפוארות ומושקעות באופן מיוחד בהתאמה אישית לכל אחת. השמלות של מיטל בנדה שומרות על המקוריות שלהן ועל המראה האותנטי של השמלות אותם נהגו ללבוש במרוקו באירועי החינה אך הן שומרות גם על נגיעה מודרנית עכשווית.

השכרת תלבושות – רק אצל מיטל בנדה. השמלות הכי מפוארות והכי מיוחדות שיעשו לכם את האירוע.
 
טלפון
072-33-80-655


דוא"ל

meital.benda85@gmail.com

כתובת
ישראל יבין 1/1 פתח תקווה 
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-655
או מלאו פרטיכם